Video reklama pre firmy

Na točenie firemného videa používame profesionálnu filmovú techniku značiek ako SONY, DJI, SIGMA… Na proporcií videa a jeho kvalite si dáme zaležať.

Kamera takmer v každom teréne

Sme pripravení naplniť vaše predstavy. A preto je každý projekt pre nás výzva, ktorá sa premení vo výsledku na fantastické video, ktoré zaujme snáď každého človeka.

Video je fascinujúca vec… niekedy si svoje finálne projekty pozerám aj niekoľko krát za sebou. Nie preto, že by som nemal čo pozerať, ale preto že sa mi páčia.

ponúkame 4k a FHD obrazový výstup

Snažíme sa držať trend s dobou. Dnešný štandard pre zákazníkov je pozerať videá v kvalite full HD (1080p). Naším výstup je však aj 4k výstup (2160p),. Táto kvalita ešte pomaly prichádza „do módy“ preto všetky naše videá budú moderné ešte dostatočne dlhú dobu.

typy záberov

Naša kamera je takmer všade. Sme vybavení takmer do každej situácie alebo terénu. Zachytiť ten správny moment je najťažšia úloha kameramana.

Letecké zábery priamo z dronu

Kamera, ktorá vie byť takmer všade. Využívame možnosť leteckých záberov od certifikovaných pilotov. Vaše reklamné video nadchne Vašich klientov ako nikdy predtým.

Pozemné stabilizované zábery

Stabilizované zábery Vám vnuknú pocit, kinofilmu. Naozaj vieme ako správne zaujať a točíme veci z toho správneho uhla. Preto nie je záber ako záber…